Bemutatkozó Fórum TANÁRSZAKOS HALLGATÓKNAK 2018. FEBRUÁR 7.

Bemutatkozó Fórum

Közösségi pedagógia (iskolai) gyakorlat teljesítése az osztatlan tanárszakos hallgatóknak

Ideje: 2018. február 7. (szerda) 11-15 óra

Helye: PTE BTK-TTK Ifjúság úti Aula

Tisztelt Hallgató!

Amennyiben még nem teljesítette az osztatlan tanárképzésben részt vevő hallgatók számára kötelező közösségi pedagógiai (iskolai) gyakorlatot, szíves figyelmébe ajánljuk alábbi rendezvényünket, melyre ezúton szeretettel meghívjuk!

A fórum célja: Az osztatlan tanárképzésben résztvevő hallgatók és a közösségi pedagógiai gyakorlatban közreműködő partnerintézményi címmel rendelkező civil szervezetek, alapítványok, tanodák, közművelődési intézmények közötti élő kapcsolat lehetőségének a megteremtése, segítve a hallgatókat a gyakorlatra való jelentkezésben, a gyakorlat minél sikeresebb teljesítésében.

Tervezett program:

11.00 óra Megnyitó

11.10 – 15.00 Közösségi pedagógiai gyakorlatban közreműködő, partnerintézményi címmel rendelkező szervezetek bemutatkozása.

A partnerszervezetek egy-egy asztalnál fogadják az érdeklődő hallgatókat, szóban, írásos, képes anyagokkal tájékoztatják őket a szervezet oktató-nevelő munkájáról, a gyakorlat teljesítésének a lehetőségeiről.

A rendezvény ideje alatt kivetítőn is folyamatosan jelennek meg bemutatkozó anyagok, információk az egyes partnerszervezetekről.

A hallgatók a tavaszi félévi gyakorlatra a rendezvény ideje alatt közvetlenül is jelentkezhetnek a résztvevő partnerintézményeknél.

Aki előzetesen regisztrál, és másnap részt vesz a programon, azok között a hallgatók között a rendezvényen 15 órakor 2 db PTE kapucnis pulóvert sorsolunk ki.

A rendezvényen regisztráció nélkül is részt lehet venni.

Regisztrálni lehet 2018. február 6. kedd éjfélig az alábbi linken:

Köszönjük érdeklődését!

A PTE Tanárképző Központ munkatársai

A rendezvényen részt vevő partnerszervezetek:

1. Élmény Tár Tanoda
  2. Janus Pannonius Múzeum
  3. Kerek Világ Alapítvány
  4. Khetanipe a Romák Összefogásáért Egyesület
  5. Magyarországi Németek Pécs-Baranyai Nemzetiségi Köre
  6. Manna Alapítvány - Pogányi Zsályaliget Élménypark
  7. Mecsekerdő Zrt.
  8. MIOK a hátrányos helyzetű emberekért Alapítvány
  9. Misina Kulturális és Táncegyesület
  10. Ökováros-Ökorégió Alapítvány
  11. Pécsi Állatkert
  12. Pécs-decentrum Kulturális Egyesület
  13. Pécsi Hajnóczy József Kollégium
  14. Pécsi Kulturális Központ
  15. Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesület
  16. Pécsi Úszó Sport Egyesület
  17. Pécs-Normandia LIONS Club
  18. Potenton Alapítvány
  19. Sásdi Faodu Egyesület

Látogassák honlapunkat, ahol megtalálják az iskolai gyakorlatok leírását, köztük a közösségi pedagógiai gyakorlatot

és lájkolják Facebook oldalunkat!

magyar
Esemény dátum: