Pécsi Tudományegyetem

Tanárképző Központ

 

PTE PARTNERINTÉZMÉNYI PÁLYÁZAT EREDMÉNYEK

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

 

 

 PTE Partnerintézmények 2016-2017.

Köznevelési intézmények, pedagógiai szolgáltatók

1. Bajai III. Béla Gimnázium

2. Bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja

3. Balatonboglári Siófoki SZC Mathiász János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

4. Barcsi Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

5. Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium

6. Budapesti Diadal Úti Általános Iskola

7. Budapesti Gépészeti SzC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolája és Szakiskolája

8. Budapesti IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola

9. Budapesti Tóth Aladár Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola

10. Budapesti XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános  Iskola és Gimnázium

11. Budapesti XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola

12. Győri SzC Baross Gábor Közgazdasági és Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolája

13. Győri SzC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

14. Gyulai Implom József Általános Iskola

15. Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola

16. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

17. Kétújfalui Dél Zselic Általános Iskola Kétújfalui Kondrád Ignác Általános Iskolája

18. Kiskunfélegyházi Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma

19. Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

20. Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola

21. Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola

22. Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

23. Miskolci SzC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakgimnáziuma

24. Mohács Térségi Általános Iskola Székhelyintézmény 

25. Mohácsi Pécsi SzC Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskolája

26. Nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium

27. Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye

28. Nagykanizsai Rozgonyi Úti Általános Iskola

29. Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

30. Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola

31. Pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

32. Pécsi Gandhi Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

33. Pécsi Hajnóczy József Kollégium

34. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

35. Pécsi Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

36. Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium

37. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

38. Pécsi Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Általános Iskolája

39. Pécsi Református Kollégium

40.Pécsi SZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

41. Pécsi Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Liszt Ferenc Alapfokú    Művészeti Iskolája

42. Pellérdi Általános Iskola

43. Pellérdi Általános Iskola Görcsönyi Általános Iskolája

44. Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Battyány Kázmér Általános Iskolája

45. Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kanizsai Dorottya Általános Iskolája

46. Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

47. Somlóvásárhelyi Széchenyi István Általános Iskola

48. Szekszárdi I. Béla Gimnázium

49. Szekszárdi Tolna Megyei Pedagógiai Szakszolgálat

50. Szentesi Horváth Mihály Gimnázium

51. Szentesi Koszta József Általános Iskola

52. Szigetvári Dél-Zselic Általános Iskola Istvánffy Miklós általános Iskolája

53. Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium

54. Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

 

A Pécsi Tudományegyetem Partnerintézménye – Közösségi pedagógiai gyakorlat partnerszervezetei: 

CIVIL SZERVEZETEK 

1.       

Aparhanti Független Roma Egyesület

Aparhant

2.       

Az emberség erejével Alapítvány

Pécs

3.       

Együtt Győrszemeréért Egyesület

Győrszemere

4.       

Komlói Fekete Láng Érdekvédelmi Egyesület

Komló

5.       

Hét Kútforrás Szociális Alapítvány

Dunakeszi

6.       

IDŐVONAT Olvasótábor Alapítvány

Pécs

7.       

Kalunba szociális Szolgáltató Nonprofit Kft.

Tabajd

8.       

Katolikus Ifjúsági és Felnőttképzési Egyesület

Szeged

9.       

Kerek Világ Alapítvány

Pécs

10.   

Khetanipe a Romák Összefogásáért Egyesület

Pécs

11.   

Kompánia Alapítvány- Domino Tanoda

Budapest

12.   

Kosztolányi Dezső Céltársulás Egyesület

Pécs

13.   

Laurus Alapítvány

Bonyhád

14.   

Magyarországi Németek Pécs-Baranyai Nemzetiségi Köre

Pécs

15.   

Messzehangzó Tehetségek Alapítvány

Budapest

16.   

MIOK a hátrányos helyzetű emberekért Alapítvány

Pécs

17.   

Misina Kulturális és Táncegyesület

Pécs

18.   

Ökováros - Ökorégió Alapítvány

Pécs

19.   

Pécsi Kulturális Központ

Pécs

20.   

Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesület

Pécs

21.   

Pécs-Normandia LIONS Club

Pécs

22.   

Sásdi Faodu Egyesület

Sásd

23.   

Vidéken Élők Esélyeiért Egyesület

Lenti

 

 

 

 

A PTE PARTNERINTÉZMÉNYEK pontos adatai: 

 

 

You shall not pass!