Pécsi Tudományegyetem

Tanárképző Központ

 

A PTE PARTNERINTÉZMÉNYEI

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 PTE Partnerintézmények 2018.

TANÁRKÉPZÉS 

Köznevelési intézmények, pedagógiai szolgáltatók

 

1. Bajai III. Béla Gimnázium

2. Bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja

3. Balatonboglári Siófoki SZC Mathiász János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

4. Barcsi Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

5. Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6. Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

7. Budapesti Diadal Úti Általános Iskola

8. Budapesti Gépészeti SzC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

9. Budapesti IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola

10. Budapesti Tóth Aladár Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola

11. Budapesti XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános  Iskola és Gimnázium

12. Budapesti XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola

13. Győri SzC Baross Gábor Közgazdasági és Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolája

14. Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztika és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

15. Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye

16. Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola

17. Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

18. Kétújfalui Kondrád Ignác Általános Iskola

19. Kiskunfélegyházi Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma

20. Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

21. Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda

22. Komlói Kökönyösi Általános iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

23. Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola

24. Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola

25. Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

26. Miskolci SzC Baross Gábor Szakgimnáziuma

27. Mohács Térségi Általános Iskola Székhelyintézmény

28. Mohácsi Pécsi SzC Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskolája

29. Nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium

30. Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye

31. Nagykanizsai Rozgonyi Úti Általános Iskola

32. Pécsi  Liszt Ferenc Alapfokú  Művészeti Iskola

33. Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

34. Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola

35. Pécsi Baptista Szeretetszolgálat EJSZ. Széchenyi István Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Általános Iskolája és Sportiskolája

36. Pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

37. Pécsi Gandhi Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

38. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

39. Pécsi Koch Valéria Iskolaközpont

40. Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium

41. Pécsi Kodály Zoltán Kollégium

42. Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola

43. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

44. Pécsi Meszesi Általános Iskola

45. Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

46. Pécsi SZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

47. Pécsi SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

48. Pécsi Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium

49. Pécsi Szieberth Róbert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

50. Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola

51. Pellérdi Általános Iskola és Görcsönyi Általános Iskolája

52. Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

53. Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Battyány Kázmér Általános Iskolája

54. Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kanizsai Dorottya Általános Iskolája

55. Somlóvásárhelyi Széchenyi István Általános Iskola

56. Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

57. Szekszárdi Tolna Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Székhelyintézmény

58. Szentesi Horváth Mihály Gimnázium

59. Szentesi Koszta József Általános Iskola

60. Szigetvári Istvánffy Miklós Általános Iskola

61. Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium

62. Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

TANÍTÓKÉPZÉS 

1. Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2. Bajai Magyarországi Németek Művelődési Központja

3. Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

4. Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda

5. Mohács Térségi Általános Iskola

6. Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola Pogányi Általános Iskolája

7. Pécsi Éltes Mátyás EGYMI Általános Iskolája

8. Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

9. Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola

10. Szigetvári Istvánffy Miklós Általános Iskola

 

ÓVODAPEDAGÓGUS KÉPZÉS 

1. Bólyi Óvoda

2. Enyingi Szirombontogató Óvoda

3. Harci Kincsesláda Óvoda

4. Komlói Kodály Zoltán Katolikus Óvoda

5. Komlói Városi Óvoda

6. Paksi Benedek Elek Óvoda

7. Paksi Benedek Elek Óvoda Hétszínvirág tagóvoda

8. Paksi Benedek Elek Óvoda Kishegyi úti tagóvoda

9. Paksi Napsugár Óvoda

10. Szekszárdi 1. sz. Óvoda

11. Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda

12. Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda Kertvárosi tagintézmény

13. Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda Perczel tagintézmény

14. Szekszárdi Wunderland Óvoda

 

CSECSEMŐ-ÉS  KISGYERMEKNEVELŐ KÉPZÉS

1. Balatonlellei Füles Mackó Bölcsőde
2. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Cseperedő Bölcsőde
3. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Csoda Bölcsőde
4. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Fészek Bölcsőde
5. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Hétszínvirág Bölcsőde
6. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Kicsi Kék Bölcsőde
7. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Madula Bölcsőde
8. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Mezőszél Bölcsőde
9. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Napsugár Bölcsőde
10. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Törpike Bölcsőde
11. Pécsi Kisgyermek Szociális Intézmények Zöld Liget Bölcsőde
12. Szekszárd Városi bölcsőde 

 

 

KÖZÖSSÉGI PEDAGÓGIA GYAKORLAT

1. Aparhanti Független Roma Egyesület

2. Együtt Győrszemeréért Egyesület

3. Hét Kútforrás Szociális Alapítvány

4. Janus Pannonius Múzeum

5. Kalunba szociális Szolgáltató Nonprofit Kft.

6. Katolikus Ifjúsági és Felnőttképzési Egyesület,

7. Kerek Világ Alapítvány

8. Kerkai Jenő Tini Tanoda

9. Khetanipe a Romák Összefogásáért Egyesület

10. Komlói Fekete Láng Érdekvédelmi Egyesület

11. Kompánia Alapítvány- Domino Tanoda

12. Kosztolányi Dezső Céltársulás Egyesület

13. Laurus Alapítvány

14. Magyarországi Németek Pécs-Baranyai Nemzetiségi Köre

15. Manna Alapítvány - Pogányi Zsályaliget Élménypark

16. Mecsekerdő Zrt.

17. Messzehangzó Tehetségek Alapítvány

18. MIOK a hátrányos helyzetű emberekért Alapítvány

19. Misina Kulturális és Táncegyesület

20. Nagycsaládosok Sümegi Egyesülete (Lépésről-Lépésre Ajkai Tanoda, Lépésről-lépésre Nyirádi Tanoda, Lépésről-Lépésre Tapolcai Tanoda)

21. Ökováros - Ökorégió Alapítvány

22. Pannon Zenei Egyesület

23. Pécs-decentrum Kulturális Egyesület 

24. Pécsi Állatkert Közhasznú Nonprofit Kft.

25. Pécsi Hajnóczy József Kollégium

26. Pécsi Kulturális Központ

27. Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesület

28. Pécsi Úszó Sport Egyesület

29. Pécs-Normandia LIONS Club

30. Potenton Alapítvány

31. Sásdi Faodu Egyesület

32. Számá Dă Noj – Vigyázz Reánk! Egyesület

33. Szent Márton Caritas Alapítvány

34. Vidéken Élők Esélyeiért Egyesület

 

 

A PTE PARTNERINTÉZMÉNYEK pontos adatai: 

You shall not pass!