Pécsi Tudományegyetem

Tanárképző Központ

 

A PTE PARTNERINTÉZMÉNYEI

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 PTE Partnerintézmények 2018.

TANÁRKÉPZÉS 

Köznevelési intézmények, pedagógiai szolgáltatók

 

1.

A Tan Kapuja Buddhista Gimnázium és Általános Iskola Alsószentmártoni Telephelye (4 évfolyamos gimnáziumi nevelés-oktatás nappali és esti munkarendben, általános iskolai nevelés és oktatás felső tagozat esti munkarendben)

2.

Bajai III. Béla Gimnázium

3.

Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

4.

Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium

5.

Batthyány Lajos Gimnázium

6.

Berkesdi Fekete István Általános Iskola

7.

Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8.

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

9.

Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola

10.

Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános  Iskola és Gimnázium

11.

Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola

12.

Budapesti Gépészeti SzC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

13.

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

14.

Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola

15.

Diadal Úti Általános Iskola

16.

Dr. Mező Ferenc Gimnázium

17.

Gandhi Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

18.

Győri Szolgáltatási SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma

19.

Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztika és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

20.

Gyulai Implom József Általános Iskola 5. Sz. Általános Iskola és    Sportiskola Tagintézménye

21.

Horváth Mihály Gimnázium

22.

Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola

23.

Istvánffy Miklós Általános Iskola

24.

Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

25.

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

26.

Kétújfalui Kondrád Ignác Általános Iskola

27.

Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma

28.

Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola

29.

Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet

30.

Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda

31.

Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola Pécsi Telephely

32.

Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola

33.

Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

 

Kökönyösi Gimnázium

 

Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája

 

Kökönyösi Gimnázium Magyarszéki Általános Iskolája

34.

Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye

35.

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja

36.

Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

37.

Miskolci SzC Baross Gábor  Szakgimnáziuma

38.

Mohács Térségi Általános Iskola Székhelyintézmény

39.

Zrínyi Miklós-Bolyai János Általános Iskola Bolyai János Tagintézménye

40.

Olaszi Általános Iskola

41.

Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

 

Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola Gimnáziuma

 

 Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola 1. Sz. Általános Iskolája                                        

 

Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola 2. Sz. Általános Iskolája

 

Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola Kollégiuma

42.

Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola

43.

Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

44.

Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium

45.

Pécsi Kodály Zoltán Kollégium

46.

Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola

47.

Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

48.

Pécsi Liszt Ferenc Alapfokú  Művészeti Iskola

49.

Pécsi Meszesi Általános Iskola

50.

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

51.

Pécsi SZC Mohácsi Radnóti Miklós Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

52.

Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma

53.

Pécsi SZC Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

54.

Pécsi SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

55.

Pécsi Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium

56.

Pécsi Szieberth Róbert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

57.

Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola

58.

Pellérdi Általános Iskola és Görcsönyi Általános Iskolája

59.

Rozgonyi Úti Általános Iskola

60.

Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

61.

Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Battyány Kázmér Általános Iskolája

62.

Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kanizsai Dorottya Általános Iskolája

63.

Siófoki SZC Mathiász János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

64.

Somlóvásárhelyi Széchenyi István Általános Iskola

65.

Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

66.

Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

67.

Szekszárdi SZC Bezerédj István Szakképző Iskolája

68.

Szentesi Koszta József Általános Iskola

69.

Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium

70.

Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

71.

Tolna Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Székhelyintézmény

72.

Tóth Aladár Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola

73.

Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

   

 

KÖZÖSSÉGI PEDAGÓGIA GYAKORLAT

 

1.

Aparhanti Független Roma Egyesület

2.

Baranyai Református Egyházmegye Levéltára

3.

Együtt Győrszemeréért Egyesület

4.

Élmény -Tár Tanoda

5.

Hét Kútforrás Szociális Alapítvány, mely működteti a Szent Márton Tanodát ( Pétervására) és a Tisztaforrás Tanodát (Váraszó)

6.

Janus Pannonius Múzeum

7.

Kalunba szociális Szolgáltató Nonprofit Kft.

8.

Katolikus Ifjúsági és Felnőttképzési Egyesület,
Kerkai Jenő Tini Tanoda

9.

Kerek Világ Alapítvány

10.

Khetanipe a Romák Összefogásáért Egyesület

11.

Komlói Fekete Láng Érdekvédelmi Egyesület

12.

Kompánia Alapítvány- Domino Tanoda

13.

Kosztolányi Dezső Céltársulás Egyesület

14.

Laurus Alapítvány

15.

Magyarországi Németek Pécs-Baranyai Nemzetiségi Köre

16.

Manna Alapítvány - Pogányi Zsályaliget Élménypark

17.

Mecsekerdő Zrt. Erdei iskolák

18.

Messzehangzó Tehetségek Alapítvány

19.

Médianegyed Egyesület

20.

MIOK a hátrányos helyzetű emberekért Alapítvány

21.

Misina Kulturális és Táncegyesület

22.

Nagycsaládosok Sümegi Egyesülete (Lépésről-Lépésre Ajkai Tanoda, Lépésről-lépésre Nyirádi Tanoda, Lépésről-Lépésre Tapolcai Tanoda)

23.

Ökováros - Ökorégió Alapítvány

24.

Pannon Zenei Egyesület

25.

Pécsi Állatkert Közhasznú Nonprofit Kft.

26.

Pécs-decentrum Kulturális Egyesület

27.

Pécsi Hajnóczy József Kollégium

28.

Pécsi Kulturális Központ

29.

Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesület

30.

Pécsi Úszó Sport Egyesület

31.

Pécs-Normandia LIONS Club

32.

POTENTON Alapítvány

33.

Rátgéber Kosárlabda Akadémia

34.

Sásdi Faodu Egyesület

35.

Számá Dă Noj – Vigyázz Reánk! Egyesület

36.

Szent Márton Caritas Alapítvány

37.

Vidéken Élők Esélyeiért Egyesület

 

 

 

 


  

A PTE PARTNERINTÉZMÉNYEK pontos adatai: 

You shall not pass!