Pécsi Tudományegyetem

Tanárképző Központ

 

Tanárképző Központ Tanácsa

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

A Tanárképző Központ a feladatait a Tanácson keresztül látja el. A Tanács döntési, véleményező, javaslattevő és ellenőrzési jogkörrel rendelkező testület.

A Tanács elnöke a Tanárképző Központ főigazgatója, társelnöke az oktatási rektorhelyettes.

 

 A Tanárképző Központ Tanács szavazati joggal rendelkező tagjai:

  

 

Név

Kar

Elérhetőség

1.

Dr. Gerner Zsuzsanna

TK elnök

gerner.zsuzsanna@pte.hu

2.

Lengvárszky Attila

TK társelnök

lengvarszky.attila@pte.hu

3.

Dr. Trócsányi András

TTK dékánhelyettes

troand@gamma.ttk.pte.hu

4.

Dr. Wolosz Robert

BTK dékánhelyettes

wolosz.robert@pte.hu

5.

Dr. Hegyi Csaba

MK  dékánhelyettes                       

hegyi.csaba@pte.hu

6.

Dr. Deutsch Krisztina

ETK dékáni megbízott

krisztina.deutsch@etk.pte.hu

7.

Vinter Miklós

Oktatási Igazgatóság Igazgatóhelyettes

vinter.miklos@pte.hu

8.

Ambrus Attiláné Dr. Kéri Katalin

A tanárképzés tanári mesterszakának felelőse

keri.katalin@pte.hu

9.

Dr. Bálint Ágnes

A tanári felkészítés képviselője

balint.agnes@pte.hu

10.

Dr. Vas Bence

A művészeti tanári felkészítés képviselője

bencevas4@gmail.com

11.

Ambrus Attiláné Dr. Kéri Katalin

Az Oktatás és Társadalom Neveléstudományi Doktori iskola vezetője

keri.katalin@pte.hu

12.

Turi Katalin

A PTE köznevelési intézmények képviselője

turi.katalin@pte.hu

13.

Dr. Boronkai Dóra

Alsófokú Pedagógusképzési Alközpont vezetője

boronkaid@kpvk.pte.hu

14.

Kirizs Nikolett

EHÖK

kirizs.nikolett@pte.hu

 


 A Tanárképző Központ Tanács tanácskozási joggal rendelkező tagjai: 


 
 

1.

Jancskárné Dr. Antweiler Ildikó

MIK dékánhelyettes

jancskarne.ildiko@mik.hu

2.

Dr. Koltai Zoltán

KPVK dékánhelyettes

koltai.zoltan@kpvk.pte.hu

3.

Dr. Gerner Zsuzsanna

Dél-Dunántúli Regionális Pedagógusképző Fórum elnöke

gerner.zsuzsanna@pte.hu

4.

Földényi Gabriella

PTE Kancellária 

foldenyi.gabriella@pte.hu

5.

Dr. Szakács Ime

OIG Oktatászervezési Iroda

szakacs.imre@pte.hu

 

 


 

 

 

You shall not pass!