IX. MENTOR FÓRUM 2020.MÁRCIUS 4.

MEGHÍVÓ

A Pécsi Tudományegyetem Tanárképző Központja és a PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda tisztelettel meghívja  a

IX. MENTOR FÓRUM

rendezvényére

A rendezvény célja a PTE tanárképzés szakmai gyakorlataiban résztvevő köznevelési és felsőoktatási tanárképző szakemberek számára találkozó szervezése, a gyakorlatok vezetése során szerzett tapasztalatok megosztása, a gyakorlatok minél eredményesebb szervezése céljából észrevételek, javaslatok megfogalmazása.

A meghívottak köre a PTE partnerintézmények, gyakorlóhelyek gyakorlatvezető mentortanárai, a PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda vezetőtanárai, mentortanárai, a tanári felkészítés oktatói, szakfelelős és szakmódszertanos oktatók, a hallgatókat befogadó iskolák igazgatói, oktatásszervezők, a köznevelés és a felsőoktatás érintett vezetői.

A rendezvény időpontja2020. március 4. szerda 14.00 – 16.30 óra

Helyszíne: PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda

7633 Pécs, Dr. Veress Endre u. 15.

A rendezvény programja:

14:00–14:20 Megnyitó, köszöntő

Dr. Gerner Zsuzsanna, a PTE Tanárképző Központ főigazgatója

Turi Katalin, a PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda igazgatója

14:20–14:40: Igények és lehetőségek a PTE partnerintézmények és gyakorló iskolák

együttműködésében – Előadó: Bognár László képzési vezető, PTE Gyakorló

Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

14:40 – 15:00 Büfé és a szekciótermek elfoglalása

15:00 – 16:30 Szekcióülések

A Mentor Fórum a szekcióülésekkel zárul. A szekcióvezetők az észrevételeket, javaslatokat eljuttatják a Tanárképző Központba, a Tanárképző Központ összesíti, és minden résztvevőnek elküldi. A megfogalmazott javaslatokat a szervezők felhasználják a PTE tanárképzés iskolai gyakorlatainak a továbbfejlesztéséhez.

A rendezvényen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni 2020. március 2-ig lehet

https://tanarkepzokozpont.pte.hu/regisztracio/ix-mentor-forum linken.