24/2020. (11.16.) számú elektronikus határozat

A Tanárképző Központ Tanácsa (14 igen, 0 nem, 0 tartózkodás mellett) határozott arról, hogy a Pécsi Tudományegyetem 2020-évi  óvodapedagógus képzésben kiírt partnerintézményi pályázata keretében az alábbi intézmények számára javasolja a cím adományozását, az intézményekkel való partneri együttműködést és a mentori megbízásokat:

Köznevelési intézmény

Fenntartó

Pedagógus

Szakterület

1.

KIDDI-CARE Angol-Magyar Óvoda

KIDDI-CARE Szolgáltató és Tanácsadó Nonprofit Kft.

Bárdonicsek-Balogh Luca

óvodapedagógus

1.

Nagymányoki Pitypang Óvoda és Bölcsőde

Nagymányok Város Önkormányzata

Lamuth Jakabné

óvodapedagógus

Turi Katalin Igazgató Asszony az alábbi megjegyzéssel támogatta az óvodapedagógus képzésben kiírt pályázatokat, így az újabb kiírásra pótpályázat útján kerül sor.

„Tekintettel arra, hogy a KPVK szervezésében a pécsi kihelyezett tanító-és óvodapedagógus képzés már megindult, a gyakorlati igénye is megjelent, célszerű lenne az óvodai partnerintézményi pályázatot pótpályázat útján, - pécsi és Pécs környéki óvodák célzott megkeresésével - ismételten kiírni. Ezzel együtt ugyanis 4 óvoda szerepel csak a partnerek között, mindegyik kislétszámú, kevés csoporttal működik. Már most látszik, hogy nem lesz elegendő az örvendetesen nagylétszámú hallgatók összefüggő gyakorlatának ellátásához. Az óvodák megkeresésében szívesen felajánlom segítségemet."

2020/2021-es tanév