35/2015. (11.24.) számú határozat

A Tanárképző Központ Tanácsa egyhangúan (12 igen, 0 nem, 0 tartózkodás mellett, 3 fő távollétében nem vett részt a szavazáson) határozott arról, hogy a Tanárképző Központ által készített A PTE PARTNERINTÉZMÉNYE - Közösségi pedagógiai gyakorlat című pályázati kiírást az alábbi módosítási javaslatokkal fogadja el:

Pályázati feltételek:

A pályázó intézmény, szervezet alkalmas

• szervezett keretek között, együttműködési megállapodás keretébena hallgatók képzéssel párhuzamos közösségi pedagógiai gyakorlatánaka szünidőben vagy szorgalmi idő alatt is teljesíthető közösségi gyakorlatának a biztosítására,
  • egy adott tanulói korosztály tanórán kívüli, szabadidős tevékenységének (táboroztatás, szakkörök, érdeklődési körök stb.) szervezési, vezetési, programkészítési, közösségépítési területein, felzárkóztatásában, vagy pótvizsgára való felkészítésében tapasztalatszerzési lehetőséget nyújtani.

A sikeres pályázat az intézményt, szervezetet feljogosítja az Egyetem által adományozott tábla használatára, az intézmény épületének a falán való elhelyezésére, az intézmény, szervezet weboldalán való megjelenítésére.

2015/2016-os tanév