42/2019. (11.04.) számú határozat

A Tanárképző Központ Tanácsa (9 igen, 0 nem, 0 tartózkodás mellett) határozott arról, hogy a Pécsi Tudományegyetemen a Bűnmegelőzés az iskolában c. kurzus megtartásának egyetemi kötelezettségei az alábbi módon valósuljanak meg:

• A Bűnmegelőzés az iskolában c. kurzus tanárképzésben történő meghirdetésének a felelőse a Tanárképző Központ legyen,
  • a kurzus  meghirdetés az egyetemi szerződésben vállaltakkal összehangban folyamatos legyen,
  • a tanárképzésben az oktatókat a Tanárképző Központ kérje fel, és költségvetésében tervezze az óratartás anyagi feltételeit,
  • A Bűnmegelőzés az iskolában c. kurzus alsófokú pedagógusképzésben történő meghirdetését, annak feltételeit a KPVK vizsgálja meg.
2019/2020-as tanév