43/2021. (11.22.) számú határozat

A Tanárképző Központ Tanácsa ( 9 igen, 0 nem, 0 tartózkodás mellett) határozott arról, hogy a Pécsi Tudományegyetem 2021-évi óvodapedagógus-képzés partnerintézményi pályázatára beérkezett pályázatok közül a Szekszárdi 2. számú Óvoda- Bölcsőde Mérey Utcai Intézményegysége partnerintézményi pályázatát egyelőre nem tudja támogatni, tekintettel arra, hogy bár a pályázó intézményegység és pályázó óvodapedagógusai nagyon tartalmas szakmai munkát végeznek, de a pályázati kiírás azon kritériumának nem felel meg a pályázat, mely szerint legalább egy pedagógus rendelkezik olyan pedagógus-szakvizsgára felkészítő szakirányú továbbképzés során szerzett szakképzettséggel, amelyben a gyakorlatvezető mentori ismeret legalább 55 kredit értékben szerepel.

2021/2022-es tanév